Z jakich przyczyn warto zainteresować się badaniami termowizyjnymi?

Tekst jest przede wszystkim skierowany do chcących kupić dom z rynku wtórnego, którzy z oczywistych przyczyn poszukują skutecznych sposobów dzięki którym będą mieli możliwość zapłacić znacznie mniej za interesującą ich nieruchomość. W końcu pewnie badania termowizyjne piaseczno wykażą wady, bez cienia wątpliwości sprzedawca, jeśli tylko nie będzie chciał nas stracić, da nam rabat.

Jedno jest pewne: kamera termowizyjna nie kłamie, jeżeli zostało pokazane, że z budynku ucieka znacząca ilość ciepła, ciężko nie zaakceptować po prostu wyników badania! Być może świadczenia energetyczne woj. mazowieckie są relatywnie sporym wydatkiem, ale skoro niemalże już zakupiliśmy dom za poważne pieniądze, bylibyśmy wielce nierozważni gdybyśmy mimo wszystko ociągali się, uważali, że termografia jest zbędna.

Ten człowiek, który uważa, iż pomiary termowizyjne piaseczno to całkowita strata pieniędzy pewnie traci poważne pieniądze na ogrzewaniu swojego domu! A tak swoją drogą, niemalże zawsze termografia piaseczno ukazuje wiele wad – zatem nawet jeżeli trochę się wykosztujemy, to potem tak czy siak sprzedający dom będzie „zmuszony” dać nam większą zniżkę.