Eurostep podaje kamienne dywany.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej znany na w kraju wytwórca posadzek jak również producent żywic. W swojej ofercie proponuje wysokiej klasy posadzki z żywic utworzone z różnego rodzaju tworzyw, przeznaczone również do budownictwa mieszkaniowego, jak i na większe płaszczyzny. Będą to wskutek tego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę wyróżnia posadzki epoksydowe zaawansowana technika realizacji. Wykonywane zadania są oceniane bardzo dobrze, ponieważ są zawsze trwałe i estetyczne. Niżej można znaleźć spis proponowanych nawierzchni.

Mrozoodporne powierzchnie, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry projekt na powierzchnię zarówno nowatorską i trwałą. Nawierzchnie kamienne są nieprzemakalne, użyteczne, nie kurzą się i nie zawodzą przez długi czas. Kamienne dywany są produkowane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to rodzaj powierzchni, która najlepiej zdaje egzamin w magazynach jak również halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, więc nadają się jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe muszą być najbardziej wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia, ponieważ wyznaczają podstawę konstrukcyjną magazynów. Wykorzystana do wytworzenia tego rodzaju powierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością konserwacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są odporne na działanie mechaniczne, chemiczne i na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i prekursorskiej technologii.

eurostep posadzki